YENİ STEPCRAFT Q-SERİSİ  TEMMUZ 2024'TEN İTİBAREN TÜRKİYE’DE

Verimliliğinizi artırın! Siparişleriniz için dışarıya göndermek ve beklemek zorunda kalmadan firmanızda hızlı ve bireysel üretim yapın. Fiyatına göre çok güçlü bu  CNC makinesi ile çeşitli malzemeleri ve levha malzemeleri bireysel üretimde veya seri üretimde işleyebilirsiniz. Endüstriyel CNC makinesi, en modern bileşenlerden üretilmiştir ve ticari gereksinimlere en iyi şekilde uyarlanmıştır.

STEPCRAFT Q-408 Temmuz 2024'ten itibaren satışa sunulacaktır. Danışmanlık ister misiniz? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bize bilgi@zumbul.com.tr  e-posta adresinden veya +90 530 640 05 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

GÜÇLÜ BİR MAKİNEYLE CNC İŞLEM

GÜÇLÜ BİR MAKİNEYLE CNC İŞLEM

STEPCRAFT Q-Serisi, Endüstriyel bir CNC Freze makinesidir. Bu, CNC freze endüstrisinin marangozlukta ahşap işleme, metal konstrüksiyon ve reklam teknolojisi gibi birçok alanda kullanılabileceği anlamına gelir.

STEPCRAFT Q.408, 2.60 m uzunluğa ve 1.30 m genişliğe kadar olan levha malzemeleri zahmetsizce ve kolaylıkla işleyebilir. Güçlü ve hızlı tahrik, tüm eksenlerde NEMA 34 kapalı devre step motorları tarafından sağlanır. CNC portalı, maksimum hareket güvenliği ve hızını sağlamak için iki elektriksel olarak senkronize edilmiş step motor (portal sistemi) ile hızlandırılır.


CNC’DE HASSASİYET VE GÜVENİLİRLİK

Q-Serisi, yüksek kaliteli iş parçalarının üretiminde ve işlenmesinde optimum hassasiyet ve güvenilirlik sağlar. Bu amaçla, makine konstrüksiyonu eşit şekilde güçlendirilmiş ve yüksek yapısal yüklerin olduğu noktalarda çelik bileşenler kullanılmıştır. Tüm eksenlerde HIWIN® bilyalı vidalar kullanılarak da en iyi verimlilik sağlanmaktadır. Bu, +/- 0.012 mm tekrarlanabilirlik ve < 0.03 mm geri tepme boşluğu (backlash) ile kalitede yüksek düzeyde bir fark olarak kendini gösterir.


GÜÇLÜ ALTYAPI

GÜÇLÜ BİLEŞENLER

 SAĞLAM SÜRÜCÜ