STEPCRAFT M.700

İster duvar, kapı işleyin, istersen zemin ya da tavan! Artık sizi kimse tutamaz!

Standart bir CNC makineden çok fazlası!

Serbest Stil Frezeleme ile (Freestyle MillingTM)  iki farklı makine tablası yüksekliği, STEPCRAFT M Serisine daha önce hiç görülmeyen özellikler eklemiştir. Bu farklılık STEPCRAFT M Serisi makinelerini dünyanın en çok yönlü ve en hareketli CNC routerı olma özelliğine kavuşturmuştur. 

STEPCRAFT M-Serisi makineyle; yeri, büyük plaka halindeki malzemeleri hatta var olan bir mobilya ya da masayı bile işleyebilirsiniz. STEPCRAFT D serisi makinelerde kullanılan tüm aksesuarlar STEPCRAFT M serisi ile tam uyumlu çalıştığı için, yaratıcılığınızı ve fikirlerinizi; freze, lazer kazıma, kesme, 3B baskı, 3B tarama, dekupaj, strafor işleme şeklinde gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

STEPCRAFT M Serisi makineler atölyelerde, okullarda, fabrikalarda, evde, yerde, tavanda, duvarda ve her yerde kullanılabilir. 

STEPCRAFT tarafından üretilen farklı aksesuarlar sayesinde çok farklı malzeme türlerini işleyebilirsiniz: 

Her şey dahil! Türkiye'de makineler isterseniz firmamız tarafından ücretsiz ve kurulu olarak satılmaktadır. Ama yine de siz kurmak isterseniz; kurulum kılavuzu, Wera takım seti (bir adet tork vida içerir) ile makinenizi kendiniz kurabilirsiniz. 

Bu şekilde makinenizi tam olarak keşfedebilirsiniz. 

ÖZELLİKLER


Ürün özellikleri varyantları

SKU: 11631

 

Üretici: Stepcraft GmbH & Co. KG

 

Satıcı ve kurulum: Stepcraft Türkiye

 

Ağırlık: 28,46kg (makine boşken)KONTROL SİSTEMİ

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

TESLİM PAKETİ

Ülkemizde satılan ürünlerde

Farklı Araçlar

Mükemmel Tasarım

Farklı Tabla Yükseklikleri

Çift seviyeli ve 90º dik dirsek tablayla çalışma olanağı.

Satışa dahil pakette MDF Tabla (T-kanallar alüminyum) bulunur. İsterseniz T-kanal alüminyum tabla opsiyonu da vardır.  

T-Kanal Alüminyum Tabla

T-Kanal MDF Tabla

"HIWIN® bilyalı vidalı mil" ya da "Yarı-kapalı Devre sistemi" (Servo Motor gibi çalışmayı sağlar) opsiyonları bulunur. Satışa dahil sistemde igus® dryspin dişli vidalar (çift vida somunlu) ve Bosch Rexroth rulmanlı yatak kılavuzu gibi kaliteli bileşenler bulunur.