Gizlilik ve Güvenlik

Hesap Güvenliği

Zumbul Limited (Zumbul Elektrik Elektronik Eğlence ve Spor Aletleri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.), ziyaret etmekte olduğunuz site üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Zumbul Limited, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Zumbul Limited, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Zumbul Limited, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, ziyaret ettiğiniz sitede olan ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Zumbul Limitetin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Zumbul Limited, kullanıcılara ve kullanıcıların bu sitenin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.


Kredi Kartı Güvenliği

Zumbul Limited, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen ödeme sistemlerinden birisi olan Iyzico sanalpos altyapısını kullanmaktadır. Sitemizin güvenliği açısından her türlü önlem alınmıştır. 

Ancak böyle de olsa sitemiz üzerinde doğrudan kredi kartı işlemi yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan tüm ürünler Türk Ticaret Kanunana göre sizlere sunulduğundan, fiyat ve teklif isteme sonrasında, tarafınıza yollanacak bir elektronik proforma fatura olacaktır. 

Bu faturayı, Iyzico sisteminde ve çok yüksek SSL güvenlik ortamında açarak, isterseniz güvenli bir ortamda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. 

SSL, Secure Sockets Layerin kısaltmasıdır. Bu sistem kişisel bilgilerinizle, kredi kartı bilgilerinize üçüncü şahısların ulaşmasını önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler şifrelenerek diğer kişiler tarafından okunması olanaksız bilgilere dönüştürülür. Bu bilgiler sadece diğer taraftaki web sunucusu tarafından çözülüp anlamlı bir bilgi haline getirilebilir.