Vectric Cut 2D

Çok güçlü 2 boyutlu işleme stratejilerini sunan Vektörel Çizim ve düzenleme yazılımı

Sürüm 10.5 (Temmuz 2020) Lütfen güncel sürümü kontrol ediniz...

Cut2D, CNC makine üzerindeki kesim paçaları için güçlü ama sezgisel bir yazılım çözümü sağlar.2 boyutlu tasarım ve düzenleme yanında, 2 boyutlu en iyi işleme yolu hesaplamalarını da e etkin şekilde gerçekleştirir.

Yazılım 2 boyutlu tasarımları dışarıdan yükleyebilirken, diğer taraftan çok iyi çizme ve kurgulama araçlarını da kendi içerisinde sunar. Uç yolu seçenekleri her türlü 2 boyutlu operasyonu içerir. Örneğin: profil, paketleme, auto-inlay ve delme gibi.. Her uç-yolu, ayarlamayı optimize etmek için uygun seçenekleri içerir.  Aynı zamanda farklı türlerde operasyonlar için yüksek düzeyde kontrolü sağlar. Buna ek olarak her uç yolu operasyonu, işletildiğinde nasıl olacağını görmeniz için ön izleme modunda size sunulur, gösterilir. Böylece, anında müdahale ederek düzenleme yapmanız ve daha iyi çözümleri gerçekleştirmeniz, uygulamanız mümkün olur. 

Cut2D çok kolay bir kullanım düzeyini sunarken, çok karmaşık işlerin istediği işlevselliği de sağlar. Yazılım, tahta işleri, kalıp üreticileri, plastik fabrikasyonu, oyuncak üretimi, hobiciler ve daha bir çok farklı iş alanında kullanılmaktadır. 

Lütfen Cut 2D Desktop'ın azami 625mmx625mm boyutlarında çalışmak üzere sınırlı olduğunu göz önüne alınız. Daha büyük boyutlar için Pro sürümü gerekir. 

Vectric Lazer modülü Cut 2D Desktop ile kullanılabilir. Ayrıca satın alınması gerekir.

Ürün ayrıntıları

SKU: 10110

Satıcı: Stepcraft GmbH & Co. KG/ Stepcraft Türkiye

TEKNİK ÖZELLİKLER

Desteklenen formatlar

Cut 2D Pro'nun Cut 2D Desktop ile olan farkları


 "nestling" yani etkin yerleştirmenin örnekleri görülüyor

Toolpath templates" yani "İş Emri şablonları" ve "Toolpath merging" yani "İş Emri birleştirme" işlevleri Pro versiyonunda bulunur. 

 İş emri şablonları ve iş eri birleştirmeye dair görüntüler bulunmaktadır. Bu işlevler sadece pro versiyonunda bulunur. 

Vectric gadgetlar sadece pro versiyonlarda kullanılabilir.