Amana Spektra Freze 3mm uç, 6mm sap çapı, 2-Ağız 

Ürün ayrıntıları

Teknik Özellikler:

Bu bıçak sadece bir CNC makineyle ve bilgisayar kontrollü olarak otomatik çalışmada kullanılabilir.


Özellikle Poliüreten köpük ve EPS frezelemek için üretilmiş oup, köpük ve strafor işlerinizde; ayrıntı, temizlik ve doğruluğu garanti eder. köpük gravürleme ve frezeleme işlerinde hem derinlik hem de hassasiyeti sağlar. Daha derin kesimleri ve daha geniş dilimleri daha az pas ile elde etmenizi ve bu şekilde; kalın malzemelerin iyileştirilmiş verimlilik ve daha az iş gücüyle işlenmesini kolaylaştırır. Yukarı talaş atan spiral, talaşı çok hızlı olarak malzemeden söker atar. 

Amana SpektraTM Freze uçları "nACo®" nanokompozit kaplamaya sahip olup, olağanüstü sertlik ve ısı mukavemetine sahiptir. Çok hassas ayrıntılarla yapılmış boyama sayesinde, nACo CNC üzerinde kazıma sırasında dört farklı yarar sağlar:  

nACo kaplama mikro-ince seramik kaplama olup, kesici kenarların istenilen keskinlikte ve kayganlıkta kalmasını sağlar. Bu uzun ömürlü kullanımı ve çok daha mükemmel kalitede kesimi sağlar. 

Kaplama yüksek sıcaklıkları ve oksitlenmeyi engeller; bu da kesim performansında yaşamsal sonuçlar sağlar.  

Çok-renkli tonlar, hem hoş bir görünüm kazandırırken, hem de bıçağın kullanım süresince tamamen etkin kalmasını sağlar.  

nACo; bıçağın kesici bölgelerinde aşırı düzeyde sertlik olması için  yaklaşık olarak 4'500 mikroskobik tırtıklı nokta sağlar. Bu da kesim ömrünü 2,5 kat daha uzatır. 

Not: Mavi dalgalo boya kullanımla birlikte kaybolsa da nACo® nanokompozit kaplama yıpranmayacaktır.  

Şu malzemelerde mükemmel sonuçlar verir: