LAZER DL445 EN

STEPCRAFT Lazer başlığı, 3 watt gücünde bir lazer eleman. DL445 metal için hedeflenmemiş...  Ürünün kestiği malzemelerin listesi ve kesme performansı MALZEME KESİM AÇIKLAMASI dosyasında mevcut. 


Yakmaya gelince işler daha kolay... Ahşap başta olmak üzere bir çok malzeme üzerinde yakma işlemi mümkün. Yüksek Alman teknolojisi, üst düzey güvenlik önlemleriyle, STEPCRAFT size tek makine alt yapısında farklı ve yeni bir işlevi sunuyor...


STEPCRAFT Dünyanın en iyisi!


Bazı şeyler vardır ki, konuşmaya gerek yoktur. Adını duyduğunuzda heycan verir, sizi yerinden zıplatır.

STEPCRAFT makineleri, Masa Üstü CNC konusunda size bu güveni veriyor. Olağanüstü teknoloji farklılığı, satıcı desteği, sorunlarınızı çözmeye olan hevesi, sık sık size sunduğu eşsiz çözümleriyle.

3 Nisan 2017, STEPCRAFT'ın size sunduğu yeni eklentisi, diyot lazer başlığını getiriyor.

Sınırlarınızı zorlayın! Hayallerinizi gerçekleştirin! Masa üstünde sizin de bir fabrikanız olsun!

STEPCRAFT Türkiye size, dünyanın en gelişmiş, MASA ÜSTÜ KİŞİSEL ÜRETİM CİHAZINI sunuyor...

Lazer başlığı, dokunma olmaksızın farklı malzemelerin yakılmasını, küçük iş parçalarının kesilmesini sağlar. Üstelik bunun için parçanın sabitlenmesinde mengene gereksinimi de yoktur. Kullanılan sürecin metodik seçimine bağlı olarak, Lazer ışınının yoğunluğu %0 ile %100 arasında olacak şekilde, bilgisayardan seçilebilir. Üstelik, Lazer başlığımızın içinde sıfır noktası algılayıcı olmasının yanında, bir de hava kaçırmaz bir eksoz emici bulunmaktadır. Böylelikle işlems ırasında ortaya çıkan toz ve duman tahliye edilerek, hem lazer diyodu korunur hem de soğutma sağlanır. 

Lazer ile çalışırken güvenlik en öncelikli unsur olduğundan, STEPCRAFT 8 aşamalı bir Lazer Güvenlik Konsepti geliştirmiştir. Örneğin bunlardan bazıları, yerleştirme konumunun otomatik olarak kontrol edilmesi, yanlardan görünümü engelleyen fırça, güvenlik gözlükleridir. 

NOT: Lazer başlığımız CLASS 4 (SINIF 4) laserdir. Bunun için özel güvenlik kuralları vardır. Lütfen "İşletme ve Güvenlik Komutları" nı okuyunuz. Ayrıca, "Genel Güvenlik Komutlarınının Okunduğu ve Anlaşıldığına" dair "muafiyet ve ibra deklerasyonu" nu da (Türkçe ve İngilizce) ürünü satın almadan önce imzalayarak satıcıya ulaştırmanız şarttır. Bu belge imzalanmadan satış yapılamaz.  STEPCRAFT Türkiye olarak bu "muafiyet ve ibra" deklerasyonunu İngilizce ve Türkçe olarak sizlere sunuyoruz. Her iki belge imzalanarak tarafımıza ulaştıktan sonra ürün satışı gerçekleştirilecektir. 

Bu uygulama Stepcraft GmbH & Co. KG firmasının resmi uygulaması olup, talimatları üzerine ve Almanya Yasaları hükümlerince, Türkiye Distribütörü olarak, kendileri adına tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Ürün ayrıntıları

SKU: 10018

Satıcı: Stepcraft GmbH & Co. KG/ Stepcraft Türkiye

Teknik Özellikler

Teslimat

KULLANILDIĞI MAKİNELER