KRESS, AMB ve MM-1000 İçin 

ATC (Otomatik Takım Değiştirme)

Kress ve STEPCRAFT MM-1000 Spindle Motor için takım değiştirici

Kress Spindle'ın 800 FME, 800 FME-Q ve 1050 FME-1 modelleriyle, AMB (Kress firmasının yeni adı) 800FME ve 1050-FME-P ile uyumludur. Ayrıca STEPCRAFT MM-1000 ile de tam uyumludur. Elle takım değiştirmeye son veren bu ürün bir tek STEPCRAFT sistemlerinde olup, STEPCRAFT tarafından üretilmektedir. Bir kez, yazılım içerisinde yer alan makroda, magazin kutu yerleri x,y,z olarak tanımlandıktan sonra, defalarca ve her seferinde çok hızlı olarak takım değişimi mümkündür. Üstelik, STEPCRAFT Uç Uzunluğu sensörüyle sıfırlama ve farklı  uzunluklardaki uçların ofsetlenmesi de bir tuşa basarak yapılabilir.

Uçların (takımların) değişiminde pnömatik kompressör gücü kullanılır. Bir takım otomatik olarak olması gereken kutucuğuna bırakılırken, diğer takım ATC tarafından emilerek alınır. Magazine kutusu 6 uç tutabilir ve 2 magazin kutusu kullanılması durumunda toplam takım sayısı 12'ye kadar çıkabilir.  

Takım değiştirici Ana Kontrol Ünitesiyle kullanılır. 

Takım tutucuların ayrıca alınması gerekir. Takım tutucular yanında ayrıca kullanılacak her uç için uygun delik çapına sahip ER-11 pens gereklidir. 

Ürün ayrıntıları

SKU: 10012

Satıcı: Stepcraft GmbH & Co. KG/ Stepcraft Türkiye

Teknik Özellikler

Teslimat