ATC Otomatik Takım Değiştirme 

  (Kontrol Kutusuz)

Otomatik Takım Değiştirme (ATC)

STEPCRAFT, masaüstü dikey işleme sistemlerinde kullanılmak üzere ilk otomatik takım değiştirme modülü üreten firmadır. Uç Tutucu Kutu (Magazine) 5 uç tutucu paket (istenilirse 10 adete çıkartılabilir) içerir. Bu modül ile karmaşık işlemeler çok rahat, hızlı ve verimli bir şekilde işlenebilir. Farklı uçlarla, farklı işlemlerin yapılması gereken süreçler için mükemmel sonuç sağlar. 

Modülün kuruluş çok kolaydır: Takım Değiştirme Eklentisi spindle milinin üzerine sıkılara takılır, bu da 43 mm'lik bir kelepçeye takılır. 

Uçlar, SK10 uç tutucu içinde tablaya bağlanmış şekilde tutulur. Uç alınırken modül uç tutucuya gelip bağlanır. Uç bırakılırken de yine uç tutucunun yerleşeceği kutu deliğine gelerek hava basıncıyla bırakılır. Takım değiştirme eklentisi içinde hava yalıtımını sağlayan bir bileşen bulunur. Böylece, içeriye toz girmesi engellenir ve parça ömrü uzar. 

Bu versiyon bu ürünü almadan önce STEPCRAFT Ana Kontrol ünitesini almış müşterilerimiz için sunulmaktadır. 

Hava musluğu da olmak üzere, Takım değiştirme elektronik modülü önceden montajı yapılmış olup, sadece kontrol kutusuna takılması gerekir. 

Ürün ayrıntıları

SKU: 10011

Satıcı: Stepcraft GmbH & Co. KG/ Stepcraft Türkiye

Teknik Özellikler


Teslimat