Hakkımızda

STEPCRAFT GmbH @ Co.KG firmasının merkezi Menden, Almanya'da olup, 2012 yılında kurulmuştur. Firma, çok işlevli CNC makineleri ve aksesuarlarını, kişisel amaçlı ve/veya ticari kullanım amaçlı olarak üretmekte olup, alanında Dünya lideridir. 

STEPCRAFT dünyanın en iyi CNC markalarından birisi olma yolundaki serüvenine D serisi makinelerle başlamıştır.

STEPCRAFT D serisinde (D.420, D.600, D.840) modelleriyle, Q serisinde (Q.204, Q.404, Q.408) modelleri ve M serisinde ise (M.500, M.700 ve M.1000) modelleri olarak dokuz farklı CNC makinesi üretilmekte, çeşitli nitelikli eklenti ve aksesuarlarla hizmetinize sunulmaktadır.  

D serisi makinelerimiz, bugüne kadar, tüm dünyada gereksinimi duyulan, ancak gerçek anlamda karşılanamayan bir ihtiyaca yanıt veriyor. Masanız üstünde 3 ve/veya 4 eksen dikey işleme! 5 mikron hassasiyetle, ve hatta isterseniz bir mikron (0,001 mm) hatayla!

2018 yılında Endüstriyel makinemiz Q serisi pazara sunulmuştur. Q serisi güçlü, çok ucuz ve 7/24 çalışan bir makine olarak çıktığı günden bu yana yok satmaktadır. Tamamen elle üretilen bir mücevherdir! Q serisinde hız, konfor ve kalite birleşmiştir. 

10 Haziran 2020 tarihinde ise M Serisi piyasaya sürülmüştür. Q serisi kalitesinde endüstriyel işleme, daha küçük boyutlarda ve üstelik STEPCRAFT D serisinin tüm aksesuarlarıyla!

26 Nisan 2022 günü D3 serisi makinelerimiz hizmete sunulmuştur. 

STEPCRAFT sistemlerinde; Otomatik takım değiştirme, 3 boyutlu baskı, 3 boyutlu tarama ve modelleme, parça işleme banyosu, dekupaj bıçağı, güvenilir çalışma kasası, Lazer başlık ve daha neler, neler... 

Hem de vidalı mille çalışan bir sistem. Lineer bir sistem. Ucuz! Uzun ömürlü ve Alman malı. Sürekli gelişen,  yeni özellikler eklenen bir sistem.

Tüm CAD/CAM yazılımlarına uyumlu. 

Vidalı mille çalıştığı için yüksek torklarda çalışabiliyor. 

Yani STEPCRAFT gerektiği zaman masanızın üstünde alüminyum işleyebilecek kadar güçlü, gerektiğinde ince folyö üzerinde kesim yapabilecek kadar hassas ve nazik olabiliyor.

Siz hayal kurunuz, modelleyiniz, STEPCRAFT yapsın!

STEPCRAFT Türkiye, yani Zumbul firması, deneyimli kadrosuyla sizlere mükemmel destek veriyor. 

Sitemizi dolaşın, bize ulaşın, uzmanlarımız size yardımcı olsun.