D Serisi

Yeni D3 Serisi

En basit tabiriyle GÜÇLÜ! STEPCRAFT D3, CNC teknolojisyle tanışmak için mükemmel bir başlangıç. Güçlü, çok hassas, hızlı ve dayanıklı. Freze motoru, 3B printer başlığı, lazer markalama kafası, OTK-3 dekupaj bıçağı, sıcak tel kesici gibi farklı işlevlere sahip farklı başlıklarla çok amaçlı bir CNC tezgahını size sunuyoruz.

STEPCRAFT ile farklı malzemeleri mükemmel şekilde işleyebilirsiniz: 

  • Ahşap: yumuşak ya da sert ahşaplar, kontraplak ya da yapay ahşap, veya MDF gibi. 
  • Plastik: termoplastikler, ABS, PE, PP, yumuşak ya da sert PVC, Lexan, ployamid, pleksiglas. 
  • CFRP/karbon
  • Demir/çelik içermeyen metaller
  • Elastomerler, duroplastikler
  • Alaşım malzemeler

Sıvı soğutma sistemi gibi ek aksesuarlar da Z ekseninde bulunan iki kanal üzerine monte edilebilir. Bu CNC freze makineniz, hobi, model yapımı, eğitim ve daha fazla amaç için çok esnek hale getirir.

Makine ile birlikte gelen kurulum kitapçığıyla, CNC makinesini bir kaç saat içinde kurabilirsiniz. Adım adım, bu kılavuz her aşamada size makineyi nasıl kuracağınıza dair resimler ve videolarla destek olur. Bu şekilde makinenin her ayrıntısına vakıf olup ileride onarım ve bakım işlerini kendiniz yapabilirsiniz. 

Ya da makinenizi; Stepcraft Türkiye olarak cüzi bir bedel ile biz kurar size çalışır durumda teslim ederiz. Siz nasıl isterseniz öyle. 

EMEKTAR D2 Serisi yakında aramızdan ayrılıyor.

%10 indirimli son siparişler için acele edin...

STEPCRAFT D serisi 3 farklı boyutta makineden oluşuyor. D harfi, "Desktop" yani masaüstünü simgeliyor.

D serisindeki en küçük makinemiz A3 boyutunda olan STEPCRAFT D/2.420. 420 mm x 300 mm x 140 mm net işleme alanına sahip olan D/2.420 en çok satılan STEPCRAFT makinesi. 

Ailemizin en çok tercih edilen eğitim modeli ise D/2.600. Üniversitelerde, Liselerde ve eğitim merkezlerinde laboratuvar masası üzerinde çalışmak için ideal ölçülerdeki STEPCRAFT D/2.600 600 mm x 420 mm x 140 mm net işleme alanına sahip. 

Masaüstüne en büyük boyuta sahip makinemiz ise STEPCRAFT 2/840! Yarı endüstriyel ve seri üretime yakın iş yapmak isteyenlerin, masaüstünde boyut olarak büyük çalışmak isteyenlerin tercihi olan bu büyük ağabey 840 mm x 600 mm x 140 mm net çalışma alanına sahip.