MÜKEMMEL BİR CNC'DE ARANAN 10 ÖZELLİK

STEPCRAFT Türkiye 1 Ocak 2018 tarihinden bu yana tüm makinelerini kurulu olarak müşterilere teslim ediyor. Her ne kadar dünyanın her yerinde kurulum için ücret alınsa da, STEPCRAFT olarak garanti süresine katkısı, çalışma kalitesinin artırılması için tüm ürünlerimizi sizin yerinize kuruyoruz.

Ama diyelim ki siz kurmak istiyorsunuz ve siz ya da biz kursak da, bir CNC sisteminde olması gereken temel özellikleri merak ediyorsunuz.

Bir CNC'nin iyi olmasını sağlayan nedir? Sizler için iyi bir CNC Kurulum setinde olması gereken 10 özelliği bir araya getirdik. 

 

1. Güvenilir paketleme

1-compressor.jpeg

STEPCRAFT Ürünleri ülkemize gelirken tüm parçalar dikkatle paketlenmiş, farklı elemanlar farklı torbaların içinde, tüm sistem köpük içinde hasarsız taşınabilecek şekilde yerleştirilmiştir. 

Sırf bu amaç için STEPCRAFT ürünlerinin boyutlarına göre farklı yuva ve gözlere sahip strafordan paketler tasarlamıştır.  Eğer ürünü siz kuracaksanız bu paketleme sayesinde tüm elemanlara emin bir şekilde sahip olursunuz. 

Biz kurduğumuz zaman da bu sayede ürünlerimiz sıfır hasar ile size geçmiş olur. 

2. Ayrıntılı Kurulum Kılavuzu ve Video Web Sitesi

2-compressor.jpeg

İyi bir kurulum için mükemmel bir kılavuza gereksinim vardır. STEPCRAFT kurulum kılavuzu adım adım sizi hayalinizdeki CNC'ye götürür. Ayrıca her bir müşterimize özel olarak açtığımız video kurulum kılavuzu da mevcuttur. Böylece sadece fotoğraf ve metinlerle değil, aynı zamanda görüsel-işitsel olarak da kurulumda destek alabilirsiniz. 

Ayrıca STEPCRAFT Türkiye bir telefon mesafesi 0 312 235 4 235 uzağınızdadır. 

 

3. Ek bir modifikasyona gerek olmamalı

3-compressor.jpeg

STEPCRAFT kurulum setindeki tüm elemanlar başka bir işleme gerek duymayacak şekilde üretilmiştir. antistatik boyama, işleme, temizlenmiş yüzeyler, Ürünleri  ülkemize gelirken tüm parçalar dikkatle paketlenmiş, farklı elemanlar farklı torbaların içinde, tüm sistem köpük içinde hasarsız taşınabilecek şekilde yerleştirilmiştir. Parçalar çapaksız, temiz ve her birisi pırıl pırıl olacak şekilde üretilmiştir. Böylece hem görsel olarak mükemmel bir görünüm elde eder, hem de herhangi bir kesik, çizilme ya da yaralanma olasılığını yok edersiniz. Her şey hazır elinizde ve hiç bir işlem yapmadan kuruluma başlayabilirsiniz.   

4. Her yerde bulunabilen alet seti

 

4-compressor.jpeg

Kurulum için hiç bir özel alete gereksinim yoktur. Kurulumda düz ağız bir tornavida, farklı değerlerde alyan anahtarı, maket bıçağı, cetvel, elektrik bandı, japon yapıştırıcı, makine yağı yeterlidir.  

5.Çalışma güvenliği

5-compressor.jpeg

CNC makineleri en yüksek güvenilirlik göz önüne alınarak kurulmalıdır. Bunun için kablolama mümkün olan en kısa şekilde olmalı ve kablolar yeteri kadar korumalı üretilmelidir. Makinenin doğru topraklamaya sahip olması, acil durum düğmesi gibi işlevler de üzerinde bulunmalıdır.

STEPCRAFT Türkiye kurduğu bütün makinelerde ayrıca DC topraklama yapmakta, böylece makinelerde elektro statik elektrik birikmesi nedeniyle iş kaybı asla yaşanmamaktadır.

6. Ayrıntılı kılavuzlar ve dokümantasyon

6-compressor.jpeg

İyi bir CNC'de çalışan tüm elemanların tüm özellikleri ve farklı kullanım şekilleri ayrıntılı kılavuz ve dokümantasyonlar ile sağlanmalıdır. STEPCRAFT ürünlerinin tümü hem güvenli kullanım hem de işletme yönergeleri açısından dokümantasyona sahiptir.

STEPCRAFT Türkiye Destek sayfasında tüm bu dokümantasyonu görebilirsiniz.

Lütfen işimizi ne kadar önemsediğimize bir göz atınız: KILAVUZLAR

 

7. Eğlenceli olmalı

7-compressor.jpeg

Makinenin kurulumu ve kullanımı eğlenceli olmalıdır. Maalesef makineyi biz kurduğumuz için sizi bu eğlenceden alıkoyuyoruz. Ama bu sayede kullanırken mükemmel bir deneyim yaşayabileceksiniz.

İyi STEPCRAFT'lamalar :) 

8. Garanti

8-compressor.jpeg

İster siz kurun ister biz kuralım STEPCRAFT üretimi olan makine ve ekipmanlar, üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. STEPCRAFT olarak ürünlerimize çok güveniyoruz.

Ama daha fazla sizlere olan desteğimize güveniyoruz. Müşteri odaklı bir firma olarak STEPCRAFT Türkiye, kullanım deneyiminizi en iyi düzeye taşımak için size eşsiz bir destek verecektir.

9. İyi bir Fiyat / Performans Oranı

9-compressor.jpeg

CNC makineleri iyi bir fiyat/performans oranına sahip olmalıdır. STEPCRAFT CNC makinelerinin çok işlevli olduğunun altını çiziyoruz. Ayrı ayrı 3 boyutlu yazıcı, CNC makinesi, Lazer, kalem, köpük kesici, 4 eksen alacağınıza tümünü aynı makine üzerinde toplayabilirsiniz.

Kuşkusuz para çok kıymetli ve STEPCRAFT size ödediğiniz her kuruşun yararını fazlasıyla göstermek için tasarlanmıştır.

10. Destek

10-compressor.jpeg

STEPCRAFT Türkiye, deneyimli eleman kadrosuyla size her zaman en hızlı desteği vermeyi amaçlamaktadır. CNC işinin özellikle yeni başlayanlar için, makineden çok destek alma olduğunu düşünürsek, hem dünyanın en iyi masaüstü sistemini hem de bizim eşsiz desteğimizi size sunuyoruz. 

Pazar günleri tatil yapıyoruz :) 

 

Sonuç olarak, STEPCRAFT almak bir ayrıcalık, STEPCRAFT makinesini STEPCRAFT Türkiye'den almak çok daha özel bir statü.